התאמת התיק לתלבושת

 

אביזרי אופנה יכולים לשדרג או להרוס את התלבושת, ותיקים לנשים הם אחד מאביזרי האופנה החשובים ביותר שקל להתאים לתלבושת. על מנת שהתיק ישדרג את התלבושת שלך, עלייך לבחור את התיק המתאים מבחינת הגודל, הצורה, הבד והמטרה.

 

טיפים ושיטות לבחירת התיק המתאים לתלבושת שלך:

 

1. גודל התיק - יש חשיבות לגודל התיק. בעוד שתיקים גדולים מתאימים יותר לתלבושות יומיומיות כי הם מעניקים מראה נינוח יותר, תיקים קטנים מתאימים לתלבושות מושקעות ורשמיות יותר כיוון שהם מעניקים תחושה של תחכום. לדוגמה, לא כדאי לקחת תיק גב גדול לקונצרט או תיק קלאץ'  למכולת.

תיק נשים אלכסון אפור של קיפלינג

 

2. צורת התיק - כדאי להתאים את צורת התיק וסגנונו לסגנון הלבוש ולמטרה לשמה נעשה שימוש בתיק. לדוגמה, תיק מחשב או תיק מחויט יתאימו לעבודה, תיקי אלכסון או תיקי גב יתאימו לקניות או לסידורים. כמובן שיש גם להתאים את התיק לגזרה. קראו את המאמר בחירת תיקים לנשים כדי לקבל טיפים איך לבחור תיק בהתאם לגזרה.

 

3. שילוב צבעים -  מומלץ להתאים צבעים, אבל לא באופן מוחלט. אם התלבושת שלך מורכבת ממגוון צבעים שונים, כדאי שהתיק יהיה בצבע אחד בלבד, ולהפך, אם התלבושת שלך בצבע אחיד, אפשר ללכת על תיק צבעוני או עם דגם מעניין. תיקים שחורים למשל מתאימים לתלבושות צבעוניות ומצוירות כי הם לא מתחרים על תשומת הלב.

 

4. התאמת בד התיק לבד הבגד - לתלבושת קיצית, בהירה ואוורירית יתאים תיק קש קליל או תרמיל. לעומת זאת, לשמלת ערב יתאים תיק העשוי מבד קצת יותר עבה ואפילו מתכתי. תיקים דמויי עור יכולים להתאים לכל תלבושת, לחוף הים, לעבודה ולאירוע.

 

5. התאמת התיק לאורח החיים - אם תיק מסוים מתאים משדרג את התלבושת שלך, אבל אינו מתאים לאורח החיים שלך, הוא לא ישרת אותך ולא יהיה שימושי. כדאי לבחור תיק לפי הפעילויות היומיומיות. כלומר, לסידורים, לקניות ולחוף הים כדאי לבחור בתיק נוח, גדול, עם תאים וכיסים. יחד עם זאת, לאירוע כדאי לבחור בתיקי יד, תיקי כתף קטנים או תיקי קלאץ'.

 

מאמרים על תיקים לנשים ואביזרי אופנה