בחירת תיקים לנשים

 

בקניית תיק, מרבית הנשים בוחרות בתיק החדש שלהן לפי הטרנד וצו האופנה העכשווי, אך זו לא בהכרח הדרך הטובה ביותר לבחור תיק שיחמיא לסגנון הגוף שלך או שיתאים לצרכים שלך. כדי למצוא את התיק המושלם בשבילך, יש להתאים אותו לסגנון הגוף ולצרכייך.

 Women bag - ART M - BLUE ANIMAL

כשאנו ניגשות לרכוש תיקי נשים, במיוחד תיקי כתף, יש לשקול סגנונות תיקים שונים בעלי רצועות שונות, על מנת למצוא את התיק המחמיא במיוחד לגזרה שלך, והמאזן את סגנון הגוף שלך.

ריכזנו עבורך כמה קריטריונים בסיסיים שיעזרו לך לבחור את התיק המתאים לך ולגזרה שלך:

1) הדבר החשוב ביותר ברכישת תיק הוא התאמתו לגזרה, לכן יש לקחת זאת בחשבון לפני הרכישה. מומחי אופנה נוהגים לחלק את הגזרות לקטגוריות הבאות: 

א) אם את רזה וגבוהה, מומלץ להימנע מתיקי נשים קטנים כי הם יגרמו לך להיראות גדולה יותר. מומלץ לבחור בתיקים בינוניים עד גדולים, רחבים עם רצועות קצרות עד בינוניות. אופציה טובה היא תיקי קלאץ'.

ב) אם את נמוכה, מומלץ להימנע מתיקים גדולים, מאחר שהם יגרמו לך להיראות נמוכה יותר ויטשטשו את הגזרה שלך.

ג) אם את בעלת גזרה מלאה, מומלץ להימנע מתיקים קטנים ומהדפסים קטנים, משום שהם עלולים לגרום לך להיראות מלאה יותר. אופציה טובה היא תיקי קופסא שניתן לאחוז ביד.

2) אחרי שבחרת את התיק הנכון לך מבחינת הגודל והסגנון, הגיע הזמן לבחור את צבע התיק. כדאי לקנות תיק בצבעים קלאסיים, כגון שחור, לבן או חום שיתאימו לכל צבעי הבגדים. אם קונים תיק נוסף, אפשר לבחור בתיק צבעוני לפי הצבעים הפופולאריים במלתחה שלך.

3) הדבר האחרון שיש לקחת בחשבון הוא מטרתך ברכישת תיק. נסי להיות פרקטית ולבחור את התיק שישרת אותך לשגרת היום יום. חשבי אם את זקוקה להרבה מקום או מעט, ואם את נוטה לסבול מכאבי גב, שכן במקרה כזה, מומלץ לבחור ברצועות תיק עבות שיספקו תמיכה ראויה.

 

בהצלחה!

מאמרים על תיקים לנשים ואביזרי אופנה