איך לבחור תיק שיתאים לסגנון החיים שלך

קשה מאוד לא לרצות להתחדש בתיק כל שנה – טרנדים מתחלפים במהירות ובסגנון החיים של היום, תיק טוב הוא פונקציה הכרחית. תיק הוא כבר מזמן לא רק מקום לשים בו את הדברים שלך, אלא הוא חלק בלתי נפרד מהמראה וחשוב מאוד להתאים אותו לסגנון החיים ולאופי שלנו. נשאלת השאלה איך לבחור תיק, איך למצוא את התיק הנכון עבורך. מדובר במשימה לא פשוטה, משימה שמצריכה התחשבות בגורמים רבים: גודל, צבע, סגנון החיים, וכמובן תקציב. אנחנו כאן כדי לעזור לך לסלול את דרכך למציאת התיק המושלם עבורך!

הקלאסי - תיק שחור לנשים:

תיק שחור לנשים

 

הבחירה הקלאסית והאהובה ביותר על נשים. מדובר בתיק שחור בגודל בינוני / גדול בעל אופציות נשיאה שונות. הוא וורסטילי ולכן זוהי אופציה מעולה לאלו שאין להן זמן להחליף בין התיקים שלהן במהלך היום. הוא מאפשר מעבר קל ונוח בין פעילויות היום והלילה, ומעבר חלק משבוע עבודה לחגיגות סוף השבוע. בנוסף, הצבע השחור הניטראלי מאפשר לך לשלב את התיק עם כל סוג של צבע בגד ומשלים לך את הלוק.

הקומפקטי - תיק צד לנשים:

 תיק צד לנשים

אם את צריכה רק כמה דברים בסיסיים וחיוניים כדי לעבור את היום יום, את יכולה לבחור בתיק צד קטן, בעל מספר תאים פנימיים או חיצוניים, שיעזרו לך לשמור על הארגון שכל כך חשוב לך. התיק הקטן יכול להיות בצבע שחור קלאסי אבל אחד מהיתרונות הבולטים של תיק קטן הוא שניתנת לך אפשרות ליותר "שובבות" בבחירת הצבע, בגלל שהוא פחות דומיננטי במראה הסופי. לכן, אם יש לך חשק להתפרע או לשבור את ההופעה עם זריקה של צבע – זה התיק בשבילך. תיק קטן צריך להכיל את החפצים שלך בצורה אסתטית ולכן במידה והוא משנה את צורתו משמעותית לאחר מילויו – כדי לך לבחון תיק אחר, קצת יותר גדול.

איך לבחור תיק שיכול להכיל הכל - תיק שק :

תיק שק לנשים

אחד הטרנדים הבולטים של שנת 2017, הוא תיק השק. כדי לשמור על מראה מוקפד עם נגיעה אורבנית, כדאי לבחור בתיק שק קטן עד בינוני. סגנון כזה של תיק מתאים למי שיש לה הרבה חפצים וחשוב לה שכולם ילוו אותה במהלך היום, לא קשר לארגון בתוך התיק. תיק השק הוא בעל תא אחד מרכזי גדול (ברוב המקרים) ונסגר עם שרוך בחלקו העליון. אין ספק שמדובר בטרנד שהגיע כדי להישאר. הוא קליל, יומיומי ומוסיף שיק עירוני למראה השלם. 

איך לבחור תיק נוח -  לבחור תיק גב :

 

איך לבחור תיק גב לנשים

 סגנון כזה של תיק נע בין גדלים שונים – מקטן וקומפקטי עד גדול ובעל נוכחות ובין עיצובים שונים החל מתיק גב בסגנון שק ועד לתיק רשמיו יותר העשוי עור. תיק גב מתאים למי שמחפשת בראש ובראשונה נוחות אבל לא מעוניינת להתפשר על מראה מנצח. תיק הגב מכיל בתוכו מספר תאים וניתן לבחור בגודל המתאים לפעילות שלך ולכמות החפצים שאת נושאת איתך. במידה והיום יום שלך הוא אקטיבי ותזזיתי או שאת מעדיפה שהידיים שלך יהיו כמה שיותר פנויות – זה התיק המושלם בשבילך! בשנת 2017 העיצובים והצבעים שניתן למצוא – מרהיבים ומפוצצים את תדמית "בית הספר" שדבקה בתיק הגב לאורך שנים.

הפרקטי - תיק צד בינוני:

 

איך לבחור תיק צד לנשים

 

תיק הצד הבינוני הוא האופציה הקלאסית והמתאימה ביותר למי שאוהבת לזרוק את כל הדברים שלה לתיק ולהתחיל את היום. בנוסף, תיק בסגנון כזה הוא אידיאלי לנסיעות, פשוט כי הוא מתאים בדיוק מירבי לכל הדברים הנחוצים ולקצת יותר  . תיקים כאלה ניתן למצוא במגוון רחב מאוד של צבעים, עיצובים מטאליים, עם או בלי תאים חיצוניים, עם או בלי רצועה חוצת גוף ועוד ועוד. בגלל המבחר הגדול – בקניית תיק בינוני קלאסי יש לקחת בחשבון את נושא הנוחות והצבע ולהתאים אותם לפעילויות החוזרות שלך, לאופי שלך ולמה שאת רוצה לשדר.

 

 מקווים שעשינו לך קצת סדר בבלאגן ושקיבלת תשובות בנוגע לשאלה איך לבחור תיק.